Tso Malatya Haberleri

Tso Malatya Haberleri

İşadamı Reşat Erdoğan’dan Başkan Sadıkoğlu’na ziyaret

İşadamı Reşat Erdoğan’dan Başkan Sadıkoğlu’na ziyaret

Malatya TSO tarafından Prof. Dr. Sezai Yılmaz’a 'Şeref Üyeliği' unvanı verildi

Malatya TSO tarafından Prof. Dr. Sezai Yılmaz’a “Şeref Üyeliği” unvanı verildi

Başkan Sadıkoğlu: “Muhtarlarımız, şehrimizdeki sosyal dengenin mimarlarıdır''

Malatya Muhtarlar Derneği ziyaretinde konuşan Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Şehrimizde sosyal dengenin sağlanmasında muhtarlarımızın gösterdiği gayrete şahidiz” dedi.

Başkan Sadıkoğlu: ‘İhracat grafiğimiz yükseliyor’

Başkan Sadıkoğlu: ‘İhracat grafiğimiz yükseliyor’

Malatya TSO üyelerinin talepleri Bakan Nebati’ye sunuldu

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir araya gelen TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Üyelerimizin yaşadığı ekonomik sıkıntıları ve talepleri dosya halinde sunduk” dedi.

Sadıkoğlu: İşvereni ve işçiyi koruyan bir asgari ücret bekliyoruz

- Malatya TSO Başkanı Sadıkoğlu’ndan asgari ücret açıklaması

Kıdemli Albay Ercan Altın, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti

Malatya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ercan Altın, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Meclis Başkanı Hasan Özkan, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Malatya TSO, YÖREX’te Malatya’nın yöresel ürünlerini tanıtıyor

Malatya’nın yöresel ürünler bakımından ülkemizdeki en zengin illerin başında geldiğini belirten Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu,

İyi Parti’den TSO’ya Ziyaret

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte ve yönetimi, İl yönetiminden

Başkan Sadıkoğlu: Malatya’daki sigortalılık oranı yüzde 38’den 51’ye yükseldi

Sigortanın yaşamsal ve ekonomik risklere karşı en büyük güvence olduğunu belirten Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu,

Sadıkoğlu,' 4 Ay geçmesine rağmen 2021 yılı asgari ücret desteğinden işverenler faydalanamıyor'

Asgari ücret desteğinin istihdamın korunması konusunda önemli olduğunu belirten Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu,

TSO Başkanı Sadıkoğlu’ndan 1 Mayıs mesajı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Talep Artışı Hammadde İhtiyacını da Arttırdı

TOBB Türkiye Mobilya ve Orman Ürünleri Meclisi Toplantısında konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu,

Vakıf Bank Malatya Bölge Müdürü’nden Sadıkoğlu’na ziyaret

Vakıf Bank Malatya Bölge Müdürü Osman Tırpan ve Bölge Müdürlüğü Yöneticilerini Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

'2021’de tüm olumsuzlukları birlikte aşacağız'

Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu

Gıda Atıklarından Biyoplastik Üretimi projesi ilk 5 'e girdi

Malatya Teknokent Pusula Ön Kuluçka Merkezi (ÖKM) kadın girişimcisi Merve Atalay’ın "Gıda Atıklarından Biyoplastik Üretimi" projesi İnovasyonda Kadın 5. Girişimcilik Kampı’nda en başarılı ilk 5 proje arasına girerek ödül aldı.

İş ortaklığı yapma konusunda fikir alışverişinde bulunuldu

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, üniversite olarak üniversite-sanayi işbirliği konusunda yapılabilecek ve uygulanabilecek her türlü projeyi destekleyeceklerini ifade etti.

Malatya Sanayisinin Kaderi Değişiyor

Göreve geldiğimiz günden itibaren Malatya sanayisinin en önemli sorununun arıtma tesisi sorunu olduğunu ifade ettik ve bununla ilgili çalışma başlattık.

Başkan Sadıkoğlu: 'Teknokent GES ile kendi elektriğini üretecek'

Malatya Teknokent, bir süredir üzerinde durulan yenilenebilir enerji çalışmaları kapsamında Güneş Enerjisi Santraline (GES) kavuşuyor.

Sadıkoğlu’ndan Cumhurbaşkanına 6. Bölge Teşekkürü

Başkan Sadıkoğlu: '6. Bölge Teşvikleri devam edecek, Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimi sunarım'

Malatya TSO Başkanı Sadıkoğlu'ndan 'Müjde' değerlendirmesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin heyecanla beklediği müjdeyi açıkladı. Erdoğan, Karadeniz'deki Tuna-1 kuyusunda 320 milyar metreküp doğal gaz bulunduğunu duyurdu.

25 bin liralık cansuyu kredileri

25 bin liralık cansuyu kredileri

Malatya TSO, Malatya Kayısısı ile coğrafi işaret zirvesinde!

Malatya TSO, Malatya Kayısısı ile coğrafi işaret zirvesinde!

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yetimler ve aileleri için iftar verildi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bir düğün salonunda verilen iftar yemeğine İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen, Turgut Özal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmet Yılmaz, Malatya Müftüsü Veysel Işıldar, Defterdar Ali Yıldırım, Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Abdulvahap Yoğunlu, Malatya TSO Meclis Başkanı Hasan Özkan, Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Erdoğan Ünal, MÜSİAD Şube Başkanı Muharrem Poyraz, TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Gümüş, MASTÖB İl Başkanı Murat Cengiz, Basın mensupları ve Yetim aileleri katıldı

Sadıkoğlundan istihdam seferberliği çağrısı

Hatırlayacağınız üzere 21 Ocak’taki TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulundu.

Reel-Finans Sektörü Buluşmalarının En Kalabalığı Malatya’da Oldu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya Ticaret Borsası’nın ev sahipliği yaptığı “Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı”nda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu,

Malatya TSO'da Neler Oluyor

Bizler Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri olarak Malatya kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

Sadıkoğlu'ndan Poyraza Ziyaret

MALATYA TİCARET VE SANAYİ ODASI MÜSİAD YENİ BAŞKANI POYRAZ’I ZİYARET ETTİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odasına Bir Destekte İTO’dan Geldi

MİAD (Malatyalı İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Coşkun Malatya Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Malatya Kayısısı Brüksel’de

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu