Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları Koronavirüse yakalandı

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları Koronavirüse yakalandı

PAYLAŞ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şeifoğulları Sosyal medya hesabından testlerinin pozitif çıktığını duyurdu. Başkan Şerifoğulları yaprığı açıklamada;

Değerli Hemşehrilerim;

Şükürler olsun 24 Temmuz'da, Ayasofya-i Kebir Camii'nde cuma namazı kıldık. Fakat virüse yakalanmamız ile Ayasofya-i Kebir Camii'nde kıldığımız namaz arasında bir bağdaştırma yapılmaya çalışılmaktadır.

Doktorlarımız, açıklamalarında virüsün bulaşma zamanının 24 Temmuz'dan sonra, yakın zamanda gerçekleştiğini belirtmektedirler.

‪İletişim bölümlerinde eğitim gören öğrencilerimiz için, bu karanlık odanın yaptığı haber, manipülatif haberin nasıl yapıldığına dair çok iyi bir örnek teşkil etmektedir.

‪Bu çirkin bağdaştırmayı kınıyor, asılsız haber yapmaya çalışanları da samimiyet ve doğruluğa davet ediyorum.

‪Sağlığımla ilgili endişe duyup arayan, mesaj gönderen dostlarımıza, büyüklerimize ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Elhamdülillah sağlık durumumuz iyi, siz değerli hemşehrilerimin de koronavirüsle mücadelede sağlığına dikkat etmelerini temenni ediyorum.

Lütfen Maske, Mesafe, Hijyen Kurallarına Özenle Riayet Edelim.

Başkan Şerfioğulları'nın evde 14 gün süre ile izole olacağı açıklandı..Durumunun iyi olduğu bildirildi. Anadaolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanlığı olarak Başkan Şahin Şerifoğulları'na geçmiş olsun dileklerimizi yoluyoruz. Mevlam acil şifalar versin.

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN