Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığından İstifa Etti

Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Avukat Göksel Atlı yaklaşık bir senedir yürüttüğü görevinden istifa etti.

PAYLAŞ
Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığından İstifa Etti
Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Avukat Göksel Atlı yaklaşık bir senedir yürüttüğü görevinden istifa etti.
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı  Avukat Göksel Atlı yaklaşık bir senedir yürüttüğü görevinden istifa etti. Atlı yaptığı açıklamada;

18.10.2020 tarihinden bugüne kadar  büyük bir onurla yürütmüş olduğum Demokrasi ve Atılım Partisi  Battalgazi ilçe Başkanlığı görevimden eşimin sağlık problemleri nedeniyle  aileme daha fazla vakit ayırmak zorunda kalacak olmam,  ve dolayısıyla bu durumun  parti çalışmalarında aksaklığa sebep teşkil edebileceği endişesiyle  istifa ediyorum.
Bu aşamada herhangi bir yanlış anlaşılmaya veya maksatlı bir habere sebebiyet vermemek adına ifade etmeliyim ki; Battalgazi ilçe Başkanlığından istifa etmekle birlikte Büyük Kongre Delegasyon ve  Parti Üyeliğim devam etmektedir. Hiç kuskusuz,  bu ana kadar olduğu gibi bu günden sonra da halkımızın umudu olan  Demokrasi ve Atılım Partisinin, iktidara giden yolda, mümkün olduğu kadar çalışmalarında yer almaya çalışacağım. Aynı şekilde tüm teşkilatımızın da aynı amaç doğrultusunda ilk günkü kararlılıkla  çalışacağına olan inancım tamdır. 
Bu şerefli ve meşakatli görevi yürütürken başta aynı yolda yürüme onurunu bahşeden  tüm  DEVA ailesine, sesimizi halkımıza duyurmak konusunda desteklerini esirgemeyen Basın ve Yayın Kuruluşlarına, çalışmalarını ve düşüncelerini esirgemeyen Sivil Toplum Kuruluşlarına  ve   gerek destekleriyle gerekse de  umut dolu bakışlarıyla benim için en büyük  motivasyon kaynağı olan halkıma teşekkür ederim. 
Kamu Oyuna Saygıyla Duyurulur.
  En derin saygılarımla.
    Av.Göksel ATLI
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN