Dereceye Giren İletişim Fakültesi Öğrencilerine Plaket Verildi

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesinde dereceye girerek mezun olan öğrencilere plaket ve hediye verildi.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesinde dereceye girerek mezun olan öğrencilere plaket ve hediye verildi.

Gerçekleştirilen törene; İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yatkın, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mevlut Akyol ile Doç. Dr. Sadık Çalışkan, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayça Çekiç Akyol, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ersin Aycan, Gazetecilik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Barış Yılmaz ve dereceye giren öğrenciler katıldı.

Plaket taktimi sırasında konuşan Dekan Prof. Dr. Ahmet Yatkın, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek “Fakültemizde mezun olan öğrencilerimizden dereceye girenlerin mezuniyet törenini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Aklın, bilimin ışığı yollarını aydınlatsın, yolları bahtları açık olsun.” dedi.

Ardından konuşan Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ersin Aycan, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü olarak bu sene ilk mezunlarını verdiklerini belirterek “Öğrencimiz Figen dereceye girdi. Bölüm birincisi olarak bitirdi. Fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum. Başta bölümdeki tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. Mezunların da yolunun açık olmasını diliyorum.” dedi.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayça Çekiç Akyol ise şunları söyledi:

“2021-2022 eğittim öğretim yıllının mezunlarını verdik. Bölüm birincisi ve ikincisi arkadaşlar aynı zamanda fakülte birincisi ve üçüncüsü oldular. Bugün onlara dereceye girdikleri için plaket ve hediyeleri verildi. Onları Üniversitemizden uğurluyoruz, iş yaşamında inşallah yoları açık olur. Her şeyin gönüllerince olmasını diliyorum.”

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencisi Nursel Öztürk fakülte birincisi, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Öğrencisi Figen Güneş fakülte ikincisi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencisi Zeynep Zübeyde Çelebi ise fakülte üçüncüsü olarak İletişim Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim döneminde mezun oldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN