Bu Muhtar Başka Muhtar..!

Malatya da ismi dillerde düşmeyen göreve geldiği günden beridir gönüllere taht kuran

PAYLAŞ

Malatya da ismi dillerde düşmeyen göreve geldiği günden beridir gönüllere taht kuran sadece Çukurdere mahallesinin değil tüm Malatya da isminde övgü ile bahsedilen Muhtar Mehmet Fatih Gönültaş yine bir ilke imza attı.

Unutulmaya yüz tutmuş ve pandemi nedeniyle bitmiş olan komşuluk hukukunu yaşatmak adına mahallesinde komşularını sokakta çay içmeye toplayan azası olan Mahali sanatçı Adnan Çakır ile müzikli sohbet ortamı sağlayan Fatih Gönültaş yine bir ilke imza attı.

Bir anda müziği duyan komşular bir araya gelip eğlendiler ve hepsi memnuniyetini bildirdi geçirdiğimiz  bu zor günlerde bir nebzede olsa komşularımızın yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bize dedi. 

Kalabalığı görüp gelen MHP MYK ÜYESİ Eyüp Gönültaş da böyle bir organizasyonu tüm mahallerimizde görmek isteriz Geleneklerimizin yaşatılması adına çok güzel biz organizasyon hemşehrilerim ile böyle bir ortamda olmak onların sorunlarını dinlemek ve onların her zaman yanında olduğumuzu gösterme fırsatını veren değerli Muhtar Kardeşimize de teşekkür ederim dedi

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN