'Biz Anadoluyuz' Projesi Kapsamında 40 Öğrenci Malatya'ya Geldi

Giresun ilinden gelen öğrenciler, Malatya'daki tarihi ve turistik mekânları gezme imkânı bulacaklar.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Giresun ilinden gelen öğrenciler, Malatya'daki tarihi ve turistik mekânları gezme imkânı bulacaklar.
Öğrencilerin ülkemizin farklı şehirlerini ziyaret etmeleriniamaçlayan program kapsamında Giresun’dan ilimize gelen ve 40 öğrenciden oluşan grup Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebubekir Kayhan ile birlikte Vali Hulusi Şahin’i ziyaret ettiler.
Ülkemizin doğusuyla-batısı, kuzeyiyle-güneyi arasında var olan kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi, farklı illerde yaşayan öğrencilerimizin daha önce hiç gitmedikleri şehirlerde farklı kültürleri, tarihi ve doğal güzellikleri görüp tanıması, sosyal barışa, kardeşlik ve huzura katkı sunulması, kültürel değerlerin yanı sıra ortak değerlerin paylaşılmasının hedeflendiği program kapsamında ilimizi gezen öğrenciler, Malatya’nın görülmeye değer bir il olduğunu belirterek Malatya’da bulunduklarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Öğrencilerimizi ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek öğrenciler ile sohbet eden Vali Hulusi Şahin, günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından öğrencileri uğurladı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN