Başkan Türkyılmaz'ın Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Türyılmaz'ın Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Türkyılmaz'ın Ramazan Bayramı mesajı
Malatya
Başkan Türyılmaz'ın Ramazan Bayramı mesajı

Haber Editörü: Malatya Cadde

Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Başkanı Sayın Çetin Türkyılmaz 'ın "Ramazan Bayramı" ile ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Türkyılmaz mesajında;

"30 Gün boyunca oruç tutmamızı ve sonunda bayrama kavuşmamızı sağlayan âlemlerin Rabbi Yüce Allah'a hamdu senalar olsun. Sabrın ve paylaşmanın en yoğun biçimde yaşandığı 11 ayın sultanı Ramazanı şerifi bitirmenin hüznü ve mübarek Ramazan bayramına kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Mübarek Ramazan Bayramının dünyanın her köşesine mutluluk ve esenlikler getirmesini Cenabı Allah'tan diliyorum. Bu bayramın Türk Milletinin yeniden dirilişine vesile olmasını, Türk Milletinin yeniden aleme nizam vermesini âlemlerin Rabbi Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Korona illeti ile boğuşan başta ülkemiz olmak üzere tüm İslâm âlemine Yüce Allah'tan yardım ve şefaat diliyoruz.

Yüce Allah bu zor günlerde Türk Milletinin yar ve yardımcısı olsun. Bayramı evlerinde, sokağa çıkmadan, bayramlaşamadan, burukluk içerisinde geçirecek tüm vatandaşlarımıza sağlık ve afiyetler diliyorum. En karanlık gecede bile gökyüzünde parlayan bir yıldız olduğunun bilincinde olarak Ramazan Bayramı'nın başta eğitim camiası ve eğitim paydaşları olmak üzere tüm hemşehrilerimize mutluluklar getirmesini en samimi duygularımla diliyorum. Türk ve İslam dünyasının Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ederim. Doğu Türkistan, Suriye, Irak , Filistin ve Arakandaki zulümlerin en yakın zamanda bitmesi ve Ümmeti Muhammedin Uyanması dileğiyle.... Allah'ın selamı, bereketi ve mağfireti üzerinize olsun. YÜCE ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN!...dedi.

Bülten Son Güncelleme: 22 Mayıs 2020 14:41

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN