Başkan Mehmet Gündüz’den Teşekkür

Malatya amatör futbol karşılamalarda sağlık görevlilerin ve yine ambulans olmaması Malatya sporseverleri çilede çıkardı

Başkan Mehmet Gündüz'den Teşekkür
Spor
Malatya amatör futbol karşılamalarda sağlık görevlilerin ve yine ambulans olmaması Malatya sporseverleri çilede çıkardı

Haber Editörü:

Malatya amatör futbol karşılamalarda sağlık görevlilerin ve yine ambulans olmaması Malatya sporseverleri çilede çıkardı. Malatya amatör futbol karşılamalarda yaşanan sakatlıklar ve yaralamalar sporseverleri çilede çıkardı. Malatya sporseverler tarafından büyük tepkiler vererek futbol maçlarda neden sağlık görevlisi ve ambulans bulundurmuyorlar dert yandılar. Sporseverler Amatör futbol karşılaşmalarından mutlaka sağlık görevlisi ve ambulansı olmasını istediler. Amatör futbol taşlaşmalarda yaşanan bu olumsuzlukları bir an önce çözülmelidir.

Malatya İdmanyurduspor Kulüp Başbakanı Mehmet Gündüz, Malatya birlik Gazetesine Konuştu.

Başkan Gürbüz, Malatya İdmanyurduspor hakkında bazı açıklamalarda bulunarak şöyle dedi. Bizler Malatya İdmanyurduspor olarak lig başında güçlü bir kadro kurduk. Takımızın bir hedefi vardı oda şampiyonluktu. Çok şükür takımız bu istenen hedefe ulaşmıştır. PLAY OFF yolunda yolumuza devam ediyoruz. Takımız üst üste üçüncü galibiyetin aldı.  Geride kalan iki maçı da kazanarak  istediğim hedefe ulaşırız dedi.

Başkan Gündüz, Öncelikler bizlerde desteklerini esirgemeye Malatya basınımıza ve yine taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Malatya amatörüne  büyük destek veren ve amatör  maçlarını canlı yayınla izleyicilere ve taraftara aktaran  ER TV’ye ayrıca  Teşekkür ediyorum.

Biz  takım olarak basınımızla kurduğumuz bu güzel diyaloğu takımlarımızla da kurmaya çalışıyoruz.  Bunun göstergesi olarak ligin ikinci yarısında Hekimhan Girmanasporkulübüne iki oyuncu hediye ettik. Bu iki oyuncu karşılığında ise hiçbir ücret talep etmedik.

Kardeş Hekimhan GirmanasporKulüp Başkanı Bülent Çelik veyönetimi bu  jestimizden dolayı  Onursal Başkanımız Teoman Mutlu beye teşekkürlerini iletti.  

Malatya İdmanyurduspor Kulüp  Başkanı Mehmet Gündüz Bizler bu Şehrin takımlarıyız , bu şehrin çocuklarıyız.  Tabi ki bir birimizi sevip sayacağız. Birbirimize destek olup Malatya futbolunun daha iyi yerlere gelmesini sağlayacağız. Futbol bir oyundur. Tabi ki kazanan da olacak kaybedende. Önemli olan sonuç odaklı değil  insan odaklı bir anlayış içerisinde olmamız lazımdır. Centilmenliği sportmenliği öncelik olarak kabul etmemiz lazım.  Ben bu vesile ile sizlerin aracılığı ile tüm amatör futboluna destek olan başta Onursal Başkanımız Teoman Mutlu Beye , Basın mensuplarına , taraftarlarımıza ve Malatya Futbol camiasına teşekkürlerimi iletiyorum diyerek tüm futbol müsabakalarının centilmence , dostça ve kardeşçe geçmesini temenni ediyorum dedi.

Son Güncelleme: 16 Nisan 2019 11:26

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN