Başkan Kapusuz Taraftar her maçda stadı doldurmalı

Kaplan 44 Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Kapusuz

Başkan Kapusuz Taraftar her maçda stadı doldurmalı
Spor
Kaplan 44 Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Kapusuz

Haber Editörü: Malatya Cadde

Kaplan 44 Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Kapusuz Yeni Malatyaspor’un kendi evinde ligin ilk maçında karşılaştığı Medipol Başakşehir maçına ilişkin yaptığı açıklamada “Partizan maçında Stadı dolduran taraftarların bu akşam ligin ilk maçı olmasına rağmen stadyumda yerini almadığını belirterek, Yeni Malatyaspor’u sadece Avrupa maçlarında değil, ligde ki maçlarda da desteklenmesini gerektiğini" ifade etti.

Başkan Kapusuz "Partizan maçı sonrasi Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın açıklamalarının isabetli olduğunu, Hocamızın takımdaki eksikler ile alakalı açıklamalarına sonuna kadar destek verdiklerini ve Hocamızın istediği oyuncuların bir an evvel alınması gerektiğini" ifade etti.

Baskan Kapusuz "Ligin ilk maçı olmasına rağmen Stadın zeminin çok kötü olduğunu, bundan dolayı kalecimiz Farnolle'nin 2 defa hata yapıp rakibe gol fırsatı verdiğini belirtip, yönetimin stad zemininin düzeltilmesi için çalışma yapılmasını da dile getirdi. Ayrıca Stada kuruyemiş alınmamasına da tepki gösteren Başkan Kapusuz taraftarlarımızın bu uygulamaya karşı olduğunu da sözlerine ekledi.

Başkan Kapusuz, “Her ne sebep olursa olsun Bugün alınan galibiyetten dolayı Teknik heyeti ve futbolcularımızı da tebrik ediyorum” dedi.

Bülten Son Güncelleme: 20 Ağustos 2019 00:16

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN