Başkan Cengiz'den Eğitim Camiasına ziyaret

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Ak parti Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ile birlikte Malatya İl Milli eğitim Müdürü Battal Kanbay' a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ

Kuluncak Belediye Başkanı  Erhan Cengiz, Ak parti Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ile birlikte Malatya İl Milli eğitim Müdürü Battal Kanbay’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Cengiz;"Malatya’mızda eğitim ve öğretim konusunda Türkiye ortalamasında. Bizim amacımız Malatya’nın bu ortalamasının daha da üstüne çıkması. Bu görev hepimizin üzerine düşüyor. Tabi burada insanları yönlendirecek olan da Milli Eğitim Müdürümüz. Kendisi de genç bir kardeşimiz. İnşallah Malatya’mıza faydalı hizmetlere imza atacaktır.
Eğitimde kaliteyi arttıracak her türlü hayırlı adımlarda yanlarında olacağımızı ifade ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum". Dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay ise, Başkan Cengiz'e teşekkür edip, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini , birlik  beraberlik içerisinde ortak çalışmalara imza atacaklarına inandığını kaydetti.
 

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN