Başkan Alpaslan'dan Akçadağ Derneğine Ziyaret

Başkan Alpaslan'dan Akçadağ Derneğine Ziyaret

PAYLAŞ
Başkan Alpaslan'dan Akçadağ Derneğine Ziyaret
Başkan Alpaslan’dan Akçadağ Derneğine Ziyaret
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Akçadağ-Der Başkanı Murat Maskar’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu. Başkan Ayşe Alpaslan, Akçadağ-Der Başkanı Murat Maskar’ın çalışmalarını takdir ediyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.


Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Akçadağlılar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar’ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan Ayşe Alpaslan, Başkan Murat Maskar’ın çalışmalarını takdir ediyoruz. Başkan Maksar, Malatya’mızda sevilen biri olarak, İnşallah yeni görevlerinde başarılı olur. Bizler STK’lar olarak hayırlı işlerde hep birlikte çalışmalıyız dedi. STK’lar özelikle Ülkemiz ve yine Malatya’mız için çalışmalıdır. Eğer bizler çalışmalarımızda başarılı olursak Ülkemize ve Malatya’mıza daha faydalı oluruz.

Başkan Ayşe Alpaslan, Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği olarak Bizler bugün Akçadağ-Der derneğini ziyaret ettik ve bazı çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Bu ziyaretimizde bizleri misafir eden Başkan Murat Maskar ve yönetim kurulu arkadaşlarına şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi. Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Bizler dernek olarak 30 çocuğumuzu sünnet etmek üzere çalışmalarımız devam ediyor. Bizlere destek olan ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler STK’lar olarak birlik içinde olduğumuzda daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Alpaslan, Murat Maskar başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Başkan Alpaslan, İnşallah hayırlı işlerde hep birlikte çalışırız. 

Akçadağlılar Dayanışma Derneğini Başkanı Murat Maskar, Derneğimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyorum dedi. Başkan Ayşe Alpaslan, başarılı bir STK başkanıdır ve güzel çalışmalar yapıyorlar.

Akçadağlılar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar, (Akçadağ-Der) Bizler her zaman hayırlı çalışmalar yapıyoruz ve Allah nasip ederse bizimde önemli projelerimiz var ve en kısa zaman içinde hayata geçireceğiz. Yeter ki bizler hep birlik içinde olalım. Başkan Murat Maskar, Güçlü bir yönetimimiz var hep birlikte Akçadağ ve Malatyalı hemşerilerimize hizmet edeceğiz. STK’larımız birlik içinde olduğunda mutlaka güzel işler yapılır.
Akçadağ-Der Dernek Başkanı Murat Maskar, Derneğimiz tarafından düzenlediğimiz Aşure programımız baya yoğun bir şekilde geçmiştir. Düzenlediğimiz bu Aşure programımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Başkan Murat Maskar, Akçadağ’da düzenlediğimiz Aşure programına katılım baya yoğundu ve burada yaptığımız açılış konuşmamıza bazı misafirlerimizin isimlerini unutarak anons yapamadık ve tüm misafirlerimize yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum ve bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Başkan Maskar, Bizleri yalnız bırakmayan ve Akçadağ’a kadar gelen bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize tek tek teşekkür ediyorum dedi. Bizleri ziyarete gelen Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN