Başkan Akgün'den Jandarmanın 182. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı...

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN, Jandarmanın 182'inci Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN, Jandarmanın 182'inci Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.
Başkan AKGÜN, masajında;
“Türk Silahlı Kuvvetlerimizin önemli bir parçası olarak, devletimizin bekası, milletimizin refahı için Emniyet Teşkilatımızla birlikte toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıldönümünü en kalbi duygularımızla kutluyorum.
Jandarma Teşkilatı Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşaması ve ülkemizde düzenin sağlanması gibi önemli görevleri, üstün hizmet anlayışıyla, başarıyla yerine getirmektedir. 
Yurdumuzun her köşesinde halkımızla iç içe ve büyük bir özveriyle görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatımı; “Önce insan” diyerek ve “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın memnuniyetini sağlayan,  ihtiyaç halinde en  ücra noktada vatandaşın imdadına kavuşmayı şiar edinen üstün bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir.
Ülkemizin her yanında olduğu gibi, ilimizde de bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın gösterdiği büyük fedakârlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Milletimizle dayanışma içinde hizmet ederken, toplumun huzur ve güvenliğinin temini, tesis ve devamlılığı için, nefsin ötesinde canını feda etmede gözünü kırpmadan görev yapan ve bu yolda görev almak için, içinde bulunduğu vaziyeti, imkân ve şeraiti düşünmeden,  üstün vazife ve hizmet anlayışıyla yerine getiren, Jandarma Teşkilatımızın Kuruluş Yıldönümünü, şahsım ve Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu ve üyelerimiz adına tebrik ediyor, aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarken, Jandarma Teşkilatımızın tüm mensuplarına aile fertleriyle birlikte, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” Dedi.   

Metin AKGÜN
Maarif Müfettişi
Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN