Avşar'dan Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

MHP Malatya Önceki İl Başkanı R.Bülent Avşar, yayınladığı bayram mesajıyla hemşerilerinin ve tüm İslam dünyasının Kurban Bayramı'nı kutladı.

PAYLAŞ

MHP Malatya Önceki İl Başkanı R.Bülent Avşar, yayınladığı bayram mesajıyla hemşerilerinin ve tüm İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutladı.
 Bayramların sevinç, mutluluk, tanışma, paylaşma, barış ve dostluk günleri olduğunu belirten Avşar, “Barış, huzur, yardımlaşma ve paylaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı, bizleri bencil duygulardan arındıran, halkımızı birbiriyle kaynaştıran müstesna bir bayramdır” dedi. Avşar, Kurban Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevginin, huzurun, sevincin ve saygının simgesi konumundaki bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Birliğimize, bütünlüğümüze ve kardeşlik hukukumuza kastedenlere en iyi cevabı bayramda birbirimizi severek, barışarak ve kucaklaşarak vermeliyiz. Bayram sevincinin ve coşkusunun yılın her gününde yaşanması temennisiyle tüm hemşerilerimin, vatandaşlarımızın, Türk ve İslam Dünyası’nın Kurban Bayramı’nı kutluyor, huzur içinde nice bayramlar geçirmelerini diliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun.”
 

Bülten

Said Yalçın

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • İsrafil Çatalkaya | 18 Temmuz 2021 22:06

    Başkanım seninde Kurban bayramın mübarek olsun

BUNLARA DA BAKIN