Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar

Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda

PAYLAŞ
Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar
Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce kentimizin huzur ve güvenliğinin devamlılığı ve sürdürülebilirliği kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda; 

Yakınca Mahallesinde bir ticari takside meydana gelen Silahla Tehdit-Gasp (Yağma) olayı ile ilgili 3 şüpheli şahıs Boztepe Caddesinde kovalamaca sonucu olayda kullanılan silah ile yakalanmış şahıslardan biri ifade sonrası serbest bırakılmış adli makamlara sevk edilen iki şahıs ise tutuklanmıştır.
Aralarında husumet olan taraflardan şüpheli şahsın müşteki şahsa ait Kiltepe Mahallesindeki ikametini kurşunlaması olayı ile ilgili yakalanan şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.
Halep Caddesi üzerinde araç içerisinde bulunan ve sahte kimlik ibraz ettiği bir şahsın “Kamu Görevlileri ile İlişkisi Olduğundan Bahisle Bir İşin Gördürüleceği Vaadiyle Dolandırıcılık” suçundan 5 farklı aranıyor kaydı bulunan ve kesinleşmiş 9 yıl 4 ay 8 Gün hapis cezası olduğu tespit edilen bir şahıs ilgili birime teslim edilmiştir.
Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma Veya Sağlama suçundan kesinleşmiş 18 yıl 4 ay hapis cezası bulunan bir şahıs yakalanmış tahkikata başlanmıştır. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN