ABYB'den MHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Nezaket Ziyareti

Abyb(Anadolu Basın Yayın Birliği) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya'yı parti binasında ziyaret etti.

PAYLAŞ
ABYB'den MHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Nezaket Ziyareti
Abyb(Anadolu Basın Yayın Birliği) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya’yı parti binasında ziyaret etti.
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Abyb(Anadolu Basın Yayın Birliği)  Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya’yı parti binasında ziyaret etti.

     Abyb Malatya Şube Başkanı Yavuzkurt, MHP Yeşilyurt İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, Malatyadaki gündemler ile ilgili istişare etti.
ziyarette Başkan Filiz Yavuzkurt "Tüm teşkilatın, bilgisi, donanımı, ekibi ve yönetim kurulu ile İl ve İlçelerimize en iyi desteği sağlayacağından eminim. Birlik ve beraberlik içerisinde, bu Ülkeye ,bu Vatana, bu Bayrağa en iyi  şekilde hizmet etmeyi diliyorum’’dedi.
   Başkan Kaya ise, Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden onur duyduğunu ifade ederek, “Teşkilatımıza yaraşır bir şekilde sorumluluğumuzun farkında olarak gerekli tüm çalışmalarımızı hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan eksiksiz bir şekilde yürütüyoruz." diye konuştu.
Ziyaret, yapılan görüş alışverişinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN