1.Amatör Küme Büyükler Liginde İlk Yarı Tamamlandı.

1.Amatör Küme Büyükler Liginde İlk Yarı Tamamlandı.

PAYLAŞ

 

thumbnail_641fc33c-e5f5-4c31-9b25-08c3d28d2c2a

      2019-2020 Futbol sezonu 1. Amatör Küme Büyükler liginde 7. hafta maçları sonunda ilk yarı tamamlandı.  M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR ile Genel Sekreter ve  Futbol İi Temsilcisi Kahraman FIRAT, Başkan yardımcıları Adnan FIRAT, Erkan VAN ve  Ergin TURAN, Darende İlçe stadında oynanan  Darende spor  – Hekimhan Girmana Belediye Gençlik spor karşılaşmasını izledi. 

thumbnail_db05d0b2-47fc-42d7-8aea-d4ef72e428f9

       Müsabakalar öncesi takımlarımıza ve müsabaka hakemlerine başarı dileyen M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR , İlçe takımlarımızın bu sezon yaptıkları yatırımlarla ligimize ayrı bir hava kattıklarını, bu karşılaşma ile ilk yarının tamamlanacağını belirterek  başarılar diledi.

      Grupta ilk iki sırayı alan takımın final niteliğinde oynandığı karşılaşma, kalabalık taraftara karşı, çekişmeli, heyecanlı ve  Fair-play içerisinde geçti. Müsabaka,  1-1 berabere bitti.

7. Hafta maçları sonunda A grubunda Hekimhan Belediyesi Girmana spor ile B grubunda Arguvan Belediye spor ilk yarıyı lider tamamladı. 

     U-16 liginde 10. Hafta maçları sonunda M.Yeşilyurt Belediyespor haftayı lider tamamladı.

     Amatör müsabakalarda alınan sonuçlar ve Puan durumu.

U-16 LİGİ
10.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 1 13.00 A 6 5 MALATYAGÜCÜ FK TELEKOMSPOR 3-2
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 11:30 A 7 4 M.FENERSPOR KALE G.BİRLİĞİ 0-2
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 13:15 A 8 3 BEYDAĞI SPOR ANADOLU SELÇUKLU 0-7
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 2 15.00 A 12 14 M.YEŞİLYURT BLD. SANAYİ SPOR 7-1
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 11:30 A 9 2 ESKİ MALATYA SP KONAK SPOR 0-3
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 13:15 A 11 13 KALDIRIM GÜCÜ SP M.ŞEHİR SPOR 3-2
11.1.2020 C.TESİ Y.TEPE 3 15.00 A 10 1 PÜTÜRGE GENÇLİK KARAKAVAK SPOR 6-2
1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
7.HAFTA  
TARİH GÜN STAD SAAT GRUP K.NO TAKIMLAR TAKIMLAR SKOR
12.1.2020 PAZAR Y.TEPE 1 12.00 B 6 1 ATAKÖY SPOR 1966 M. GENÇLİK 1-2
12.1.2020 PAZAR Y.TEPE 1 14.00 A 8 2 SANAYİ SPOR MALATYA SPOR 1-7
12.1.2020 PAZAR Y.TEPE 3 12.00 B 2 5 HEKİMHAN BLD.SP ARAPGİR SPOR 1-4
12.1.2020 PAZAR Y.TEPE 3 14.00 B 4 3 ORDUZU SPOR ARGUVAN BLD. SP 0-1
12.1.2020 PAZAR ÖREN 13.00 A 7 4 AKÇADAĞ ANKA DEMİR SPOR 1-3
12.1.2020 PAZAR KALE 13.00 A 6 5 KALE G.BİRLİĞİ SP MALATYAGÜCÜ FK 3-0
12.1.2020 PAZAR DARENDE 13.00 A 1 3 DARENDE SPOR H.HAN GİRMANA  1-1
BAY  /  B.GAZİ BLD.  SPOR 

thumbnail_6dd262ea-4f0f-4cb0-96c9-b02df40cfe21

1.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ
  A GRUBU 7. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 HEKİMHAN GİRMANA  7 6 1 0 25 2 19
2 DARENDE SPOR 7 5 2 0 17 4 17
3 MALATYA SPOR 7 4 1 2 14 12 13
4 DEMİR SPOR 7 4 0 3 15 12 12
5 KALE G.BİRLİĞİ SPOR 7 3 1 3 11 10 10
6 AKÇADAĞ ANKA SPOR 7 2 0 5 9 17 6
7 MALATYA GÜCÜ F.K. 7 1 0 6 6 16 3
8 SANAYİ SPOR 7 0 1 6 6 30 1
  ATILAN GOL SAYISI 103  
   
  B GRUBU        
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 ARGUVAN BLD. SPOR 6 4 2 0 14 3 14
2 ARAPGİR SPOR 6 4 1 1 12 4 13
3 B.GAZİ BLD. SPOR 6 2 4 0 10 6 10
4 ORDUZU SPOR 6 3 1 2 8 4 10
5 1966 MALATYA GENÇLİK 6 2 1 3 8 10 7
6 ATAKÖY SPOR 6 0 2 4 5 13 2
7 HEKİMHAN BLD. SPOR 6 0 1 5 4 21 1
  ATILAN GOL SAYISI 61  
NOT  
U- 16  LİGİ
  A GRUBU 10. HAFTA      
S.NO TAKIMLAR O G B M A Y P
1 M.YEŞİLYURT BLD. SPOR 10 8 2 0 50 9 26
2 KALE G.BİRLİĞİ SPOR 10 8 1 1 35 7 25
3 M.FENER SPOR 10 7 0 3 30 11 21
4 KONAK SPOR 10 6 3 1 27 8 21
5 ANADOLU SELÇUKLU 10 6 2 2 35 10 20
6 KALDIRIMGÜCÜ SPOR 10 6 0 4 31 17 18
7 ESKİ MALATYA GENÇLİK 10 5 1 4 16 20 16
8 TELEKOM SPOR 10 4 3 3 23 16 15
9 MALATYAGÜCÜ F.K. 10 3 1 6 21 37 10
10 M.ŞEHİR SPOR 10 2 3 5 22 22 9
11 PÜTÜRGE GENÇLİK 10 2 1 7 17 33 7
12 SANAYİ SPOR 10 2 0 8 12 47 6
13 KARAKAVAK SPOR 10 1 1 7 17 45 4
14 BEYDAĞI SPOR 10 1 0 9 11 65 3
  ATILAN GOL SAYISI 347  

Bülten

Said Yalçın

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN