Kahramanmaraşlıların Altın Değeri: Cemal Özdemir

Kahramanlığın tarihinin yazıldığı şehir Kahramanmaraş’ta doğan ve Fatih Sultan Mehmet Han’ın şehri İstanbul da yaşayan hemşehrilerimizin kamu da başkanı, bir ağabeyi olan altın değerimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Dairesi eski Başkanı Cemal Özdemir beye Maraş Gezgin ekibi olarak planlı ziyarette bulunduk.

Kahramanmaraşlıların Altın Değeri: Cemal Özdemir Genel

Kahramanlığın tarihinin yazıldığı şehir Kahramanmaraş’ta doğan ve Fatih Sultan Mehmet Han’ın şehri İstanbul da yaşayan hemşehrilerimizin kamu da başkanı, bir ağabeyi olan altın değerimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Dairesi eski Başkanı Cemal Özdemir beye Maraş Gezgin ekibi olarak planlı ziyarette bulunduk.

 

“ İstanbul da her hafta bir ‘Kahramanmaraşlı Altın Değerimiz’i planlı programlar çerçevesinde ziyaret ediyoruz. Maraş Gezgin ekibi olarak ziyaret sebebimiz şehrimizin altın değerlerini şehrimiz insanlarıyla tanıştırmak ve daha yakından tanımaktır.“

 

İstanbul da bu hafta Maraş Gezgin by Eyüp Kadir Kılcı ekibi Ak Parti İstanbul eski İl Başkan Yardımcılarından, 2011 yılında Ak Parti’den İstanbul 3.Bölgeden milletvekili adayı olan ve az farkla kazanamaması sonrasında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İştirakler Daire Başkanlığına getirilen “Kahramanmaraşlı Altın Değerlerimiz” CEMAL ÖZDEMİR’i ziyaret etti.

 

İstanbul büyük şehir belediyesi iştirakler dairesi eski başkanı CEMAL ÖZDEMİR ile planladığımız tarihte görüştük. Kahramanmaraş’ın altın değeri Cemal Özdemir beyle İstanbul’da Kahramanmaraş ve sivil toplumu, şehrin yetişmiş altın yıldızları ve birlikte başarılı olmanın özünde sohbet ettik. Değerli başkanımız ile siyasette konuştuk, iş dünyası ve dernekleri, vakıflaşmayı da konuştuk. Sektöründe başarılı aile işletmesi plastik ürünler sektöründe faaliyet gösteren şirketini de, iş dünyası ve eğitim alanında stk’ları da konuştuk. Kahramanmaraş dernekçiliğinden sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticilerine kadar birçok önemli konu başlığında zengin içerikli bir görüşme oldu.

 

Başkanımız Cemal Özdemir’e milletvekili adaylığı süreciyle destek amaçlı kurulan Kahramanmaraş Fayda Platformunu konuşmasak olmazdı. Platform dernekleri başarılı seçim çalışmalar neticesinde İBB İştirakler Daire başkanı olma sürecini de elbette konuştuk. Başkan o günleri konuşurken duygulandı. Şehrin insanları bilhassa İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz yoğun çaba sarf etti, nasip değilmiş seçilemedik. Buradan sizlerin aracılığıyla hemşehrilerimize teşekkür ediyorum dedi. Milletvekili olamadık. İBB Daire Başkanı olduk. İmkanlarımızla hemşehrilerimizin yanında olmaya çaba gösterdik. Elbette imkanlar el verseydi her talebe olumlu cevap vermek isterdik. Gönüllere dokunmaya çalıştık, dedi.

 

Başkanımızla siyasette konuştuk…

 Başkan Özdemir; Şimdi önümüzde mahalli idareler seçimleri var. Seçimlerde öncelikli hedefimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde belediye başkanlıklarını kazanabilmektir. Kazanabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Esnaf ve ev sohbetlerine katılıyoruz, yağmur ve çamur demeden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi çalışma yapıyoruz. Ak parti teşkilatımızla girilmedik sokak, varılmadık hane bırakmadan çalışıyoruz. Başarılı çalışmalarımızın neticesinde de Allah’ın izniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna T.B.M.M. eski başkanımız “Binali Yıldırım’la birlikte birçok ilçede arkadaşlarımızı belediye başkanı yapacağız inşallah dedi.”

 

İstanbul da yerel seçimlerin son safhasında değerli vaktini bize ayıran ve öğle yemeğinde bizi kabul eden şehrimizin altın değerine teşekkür ediyoruz. Şehrimizin nice Altın Değerler yetiştirmesi dileğiyle Maraş Gezgin ekibi olarak bir başka Altın Değerimiz ile buluşmak üzere Allah’a ısmarladık. 

 • Fendoğlu müjdeyi verelim; Vize İşlemleri artık Malatya'da yapılacak
 • İmparator Gerçeği..
 • Altunkaya, 'Yazıcıoğlu Türkiye'nin Yetiştirmiş olduğu Devlet Adamları Arasındadır'
 • BBP ‘den Şehitlere Mevlid Proğramı
 • Siyasette ‘İzmirce’ konuşulsun
 • Başkan Yanılmaz Şampiyon Öğrencilere Bisiklet Hediye Etti
 • Vali Baruş, 55’inci Kütüphane Haftası açılış programına katıldı
 • Başkan Yanılmaz: ‘Hiçbir Engel Başarıya Engel Değildir’
 • Milletimiz Cumhur İttifakı'na tam destek verecek
 • Ekinci, ‘Anket sonuçlarında yüzde 6,2 öndeyiz’ vurgusu
 • Belde Belediyelerini Tekrar Açacağız
 • Valilik'ten Deprem İli İlgili Açıklama
 • İbn-İ Sina Okullarından Yeni Kayıt Yaptıracak Olan Öğrencilere Büyük Kolaylık Ve Müjde.
 • Kayısıyı Don Vurdu
 • 31 Mart’ta Yeşilyurt’ta yeni bir destan yazacağız
 • Battalgazi'mizi geleceğe taşımak için hep birlikte çalışacağız
 • Tecrübelerimizi büyükşehire teşmil edeceğiz
Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom