İşadamı Kayaduman Kale'ye Belediye Başkanlığı İçin Aday Olacak

Yerel seçimlerin kısa bir zaman kalması nedeniyle Malatya Kale Belediye Başkanlığı adaylığı ismi kulislerde dönmesi üzerine bir açıklama yapan İsmail Kayaduman bana bu görevi layık gören sevgili hemşerilerime teşekkür ederim dedi .

İşadamı Kayaduman Kale'ye Belediye Başkanlığı İçin Aday Olacak Malatya

Yerel seçimlerin kısa bir zaman kalması nedeniyle Malatya Kale Belediye Başkanlığı adaylığı ismi kulislerde dönmesi üzerine bir açıklama yapan İsmail Kayaduman bana bu görevi layık gören sevgili hemşerilerime teşekkür ederim dedi .

Böyle bir görev verildiği taktirde ilçe için seve seve hizmet edeceğini ve Kale için güzel projelerinin olduğu ve Kale’nin gözde bir ilçe haline getireceklerini beyan etti. Malatya Kale Belediye başkanlık adaylığını açıklayacağını belirten İsmail Kayaduman şöyle dedi." Kale Malatya konum itibari ile gerek coğrafi şartlarIa ,gerek doğa güzelliği,tarihi ile Türkiye’de eşi benzeri az olmayan yerlerden bir yerleşim yeridir.. Bizimde kaderimizin parçası olan eski adI ile İzollu’da doğup büyüdüm, askerden gelene kadar yaşadığım ilçe . 10 sene öncesi sorunlarımız hala devam etmekte maalesef yanlış izlenilen politikalar , yatırım gücünün olmaması yada yanlış yöneticilerin olması ,güzelim ilçemizi kendi kaderine terk etmiştir.işsizlikten dolayı aşırı derecede kendi vatandaşımızın göçlerine sebep olmuştur nüfusun azalması sosyal hayatın gelişmelere bağlı yok olma derecesine ulaşmıştır. Bugün sosyal medyada bazı arkadaşlarımızın bizim ismimizi paylaşmasından dolayı açıklama yapma gereği duydum. seçimler erken tarihe alınmasa eğer 9 ay gibi bir süre var bizimde sevdamız olan kalemizle ile ilgili projelerimiz var ancak şöyle hassas bir durum var bizim partimizde koltuk için siyasi bir yarış olmaz sadece vatan için millet için dava için, ve neticesinde hizmet için bir ortak sevdamız olur. "dedi.

Kale’de bizim kaderimizdiyen Kayaduman," eğer Kale’yi toplumsal mutabakat içerisinde kalkınmaya şaha kaldıracaksak ve her türlü göreve talibim ama dediğim gibi bunu yaparken kimsenin kalbini kırmadan Kale’mize en çok hizmet yapacak kişiyi belirleyip ve destek vererek arkasında durmalıyız. Aksi taktirde bir siyasi yarışın içerisine girersek Allah korusun hem partimiz hem de ilçemiz neticesinde zarar görür bizim teşkilatçılık ruhumuzda görev isteyen değil de göreve talip görülen oluruz.Her nüfusa hitap edip bunla beraber olumlu işlere imza atmalıyız. Belediyelerimizde Türkiye genelinde bir kalkınma var ancak daha iyi yatırımlarla kaynağı bulunarak ilçemize hizmet getirmeliyiz. Türkiye’nin bütün belediyelerini gözlemleyip doğru adımlarla projelerimizi hayata geçirirsek tarımda,turizm de,eğitimde sanayi anlamında, tekrardan yaşanır. Bölge haline gelip göç nüfusumuzu tekrardan Kale’de yaşanır bir hale getirebiliriz. Allah'ın izni ile gerek iş gerekse sosyal yaşamda iyileştirmelerle yaşanır. Son dönemlerde yapılan hizmet küçümsenemez ancak daha öncelikli eksikler giderilmeli kalemizde herkesin her işte projesi olan ilçesi için katkısı olan her bireyi söz sahibi eşit haklarla yönetime talip olan hava yaratılmalıdır .Mevcut potansiyel göz önünde bulundurulmalı gençleri partisine davasına ve yönetiminde heyecanla söz getirir hale getirmeliyiz. Cumhurbaşkanı’mızda balkon konuşmasında dediği gibi mesaj alınmıştır. Tekrardan bütün izlenimleri yok etmek için ben elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım . Bütün hemşirelerimi sevgi saygı ile selamlar Allah birlik beraberliğimizi daim etsin."ifadelerini kullandı.

 • MASKİ, 6 Mahallede İçmesuyu Çalışmalarını Tamamladı
 • Yatırım ve Hizmetleri Anlamlı Kılan; Yüreklere Dokunmaktır
 • Bizim Picasso
 • Beşiktaş'ın Avrupa'daki rakibi belli oldu
 • F.Bahçe'de iki ayrılık! 'Kendinize takım bulun'
 • Sevgili Elazığlılar Başkanınızın Kıymetini Bilin
 • Battalgazi'de Halk Hangi Türbeye Niçin Gider
 • 20 Farklı Ülkeden Sivas'ı Tanımaya Geldiler...
 • Türk Kadınının Zaferi Bisiklet Turu Projesi
 • Vali Kaban, Albay Keleş Ve Albay Arslan’ı Kabul Etti
 • Doğanyol Muhtarlarıyla, Kurum Yetkililerini Bir Araya Getirdi
 • Gönüllere Talibiz, Bir Dua Yeter
 • 900 Dönümlük Dev Proje'nin İlk Çalışması Başlatıldı
 • 21. Dönem mezuniyet töreni yapıldı
 • Söğütlü Ve Boruk Yaylalarındaki Yetiştiricilere Ziyaret
 • Vatana Hizmet Görevlerin En Yücesidir
 • Bir Kurban Hisse Bedeli 1250 TL...
Yorum Yaz


Yorumlar

Orhan şahin @Haklılım

29 Haziran 2018 09:37

Bu işi layıkıyla yapabilecek ender insanlardan biri. Genç olması kimseyi şaşırtmasın. Türkiyede siyasetçiyim diye geçinen çoğu kişiden daha bilgili. Kale için alınacak en doğru karar ismail KAYADUMAN'ın başkanlığa aday olmasıdır. Umarım en kısa sürede belediye başkanı diye görürüz.

EDİTÖR SEÇİMİ

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom