Avşar,’Fetö Ve Yandaşları Kansız Şahsiyetlerdir’

Avşar,’Milliyetçi Ülkücü Hareket Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin Yanındadır’

Avşar,’Fetö Ve Yandaşları Kansız Şahsiyetlerdir’ Malatya

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Malatya Büyükşehir Belediyesinin tertiplediği, 15 Temmuz şehitlerini anma proğramına katıldı.

Malatya'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında İnönü Meydanı'nda anma etkinliği düzenlendi.

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü kapsamında kapalı çarşı üstünde düzenlenen proğramda bir konuşma yaptı. Avşar,”15 Temmuz 2016 demokrasimize kara bir leke olarak geçmiştir. Peki, neydi bu ihanet kalkışmasının nedeni? Bütün dünyada zalimlerin elinde zulme uğramış İslam dininin ve müslümanların son kalesi cennet vatanımızı Türkiyemizi bölmek parçalamak ele geçirmek bu alçaklığa tevasül edenler yahudi ve hristiyanların elinde kukla olmuş, onların ajanı, kendini bu aziz millete müslüman din âlimi kisvesinde gösteren kansız, melanet ve iblisin yeryüzündeki garnizonu FETÖ ve onun kansız şahsiyetlerinden yoksun adamlarıdır.

Ne diyorlardı bunlar? 12 Eylül de bizim çocuklar kazandı diyorlardı, çok şükür 15 Temmuz da onların gayri meşru çocukları kaybetti. Bu kez Türk Milleti kazandı.” dedi.

Avşar Fetö ve yandaşlarının emellerine ulaşamadıklarını belirterek,”  Kutsal Kitabımız kur’anda yüce Allah’ımızın buyurduğu gibi “yahudileri ve hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirinin aynıdırlar. Kim onları dost edinir artık onlardandır.” Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez. Ne oldu amellerine ulaşabildiler mi, hayır ulaşamadılar.

Bu başarı; Önce yüce Allahın yardımı, sonra da o gece kadınıyla erkeğiyle genciyle yaşlısıyla her şeylerini geride bırakıp, evdekiler evlerinde dışardakilerde süs havuzlarında abdestlerini alarak sokağa çıktılar ve bu alçak girişime direnen, şehit olmaya koşan, öleceksem de vatan, millet, bayrak, ezan için adam gibi öleyim diyen aziz milletimizin sayesindedir.ifadelerini kullandı.

15 Temmuz hain darde girişiminde Bilge lider Dr.Devlet Bahçeli bey’in dik duruşu ve Milliyetçi Ülkücü Harekatın Türkiye Cumhuriyetinin Yanında olduğunu dile getirerek, “O gece Hareketin lideri Türkmen Beyimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey kutlu dergâhımız Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezimizden tüm dünyaya seslendi :

"Bu bir kalkışmadır, kabul edilemez.  Milliyetçi- Ülkücü Hareket Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin Yanındadır”. Parti genel merkezimizde durarak darbenin gidişatını değiştiren, oyunu bozan Liderimiz Devlet Bahçeli’nin verdiği güvenle sokakları darbecilere dar ederek, Türk milletinin gücünü tüm dünyaya gösterdik. Biz bu milleti karşılık beklemeden sevdik. Önce ülkem ve milletim dedik.

“Kumpas kuruyorlarmış, alayı birden üzerimize geliyormuş; varsın olsun, yeter ki saflarımızı sıkı tutalım; birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. öleceksek de adam gibi, kahraman gibi, ama tam bağımsız bir şekilde ölelim.” Şeklinde konuştu.

MHP Malatya İl Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’ye yapılan eleştirilere de açıklık getirerek,”Devlet Bahçeli Bey kendisine yapılan eleştirilere cevaben:

Siyaset, Koltuk, Makam dediler, Bilge lider Akibet, Vatan, Milletin Gönlü dedi;

Menfaat, Korku, Ölüm dediler, Bilge lider Ülkü, Cesaret, Şehadet dedi.

Burada sözlerime son verirken; 15 Temmuz FETÖ hain saldırısına korkusuzca direnen, kanlarının son damlasına kadar mücadele ederek destan destan büyüyen aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. O zulmet dolu gecede fedakârca, kahramanca, ardını önünü düşünmeden işgalcilerin karşısına dikilen gazilerimize ve büyük Türk milletine şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Âlemde şer bitmez, Allah rızası yolunda yapılan bu kutsal davada, ülkücü harekette de nefer bitmez…”Ne mutlu Türküm diyene…”ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=ggSFVen8Iu4
 • Dünya Değişim Akademisi 123. Merkezini Fransa – Strasbourg’da Açtı!
 • Saadet Partisi Battalgazi İlçe Başkanliği İlçe Divaninin Gerçekleştirdi.
 • Çocuklarımızın Hayallerine Kavuşması Her Şeyden Kıymetlidir
 • MHP Yeşilyurt’da Mutlak Başarı
 • Ah De Vefa
 • Evkur Yeni Malatyaspor - Antalyaspor: 2-0
 • Malatya Milli Eğitiminde Skandallar Bitmiyor
 • Vali Baruş Aslantepe Örenyeri Müzeler Ve Kütüphanelerde İncelemelerde Bulundu
 • Hiç eğilmedim, hiç adam satmadım
 • Nurcan Dinçer, Anadolu Basın Birliğini Ziyaret Etti
 • Güvenlik Korucuları Derneği’nden Abyb’ye Ziyaret
 • Hayırsever Genç İş Adamlarından Öğrencilere Yardım
 • ‘Ağın’da Büyümek İçin Değil Büyütmek İçin Varız’
 • MHP Pütürge İlçe Başkanı Aluç'dan Açıklama
 • Malatya Kuzey Çevre Yolu Ve Hava Alanı Sorununu Dile Getirdi
 • Tarihi Bina, Eski İhtişamlı Günlerine Kavuştu
 • İkinci 100 Günlük Aldatma Planı Devrede
Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom